Garanti

trustshoes.com.tr de satışa sunulan bütün ürünler Emin AYAKKABI SAN.(TRUSTSHOES) garantisi altındadır.

 

Mutluluğunuz bizim için önemlidir.

 

Satın aldığınız ürün/ürünler den memnun kalmadıysanız, iade ve değişim koşullarına uygun olması kaydıyla iade edebilir ve iade tutarını geri alabilirsiniz.

 

trustshoes.com.tr, iade işlemi yapmak istediğinizde size güçlük çıkarmaz, siparişlerinizi gönderirken gösterdiği özeni iade işlemlerinde de gösterir, iade talebinizi mümkün olan en kısa sürede doğru biçimde sonuçlandırır, kendisi gibi iyi niyet kurallarına uygun hareket etmenizi bekler. 

İade ve değişim koşulları nelerdir?

-İadenizi cayma hakkı çerçevesinde 14 gün içerisinde gerçekleştirmeniz gerekir.

 

-Ürünlerin kullanılmamış ve giyilmemiş olması gerekmektedir.

 

-Ürünlerin etiketleri üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.

 

Yukarıdaki koşullara uygun olmayan iadeleriniz kabul edilmeyecektir

 

Sadece değişim yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

- Sitemize üye iseniz alttaki şekilde kolayca değişim yapabilirsiniz. Üye değilseniz sadece iade işlemi yaparak işleminiz onaylandığında iade tutarını geri alabilir ve yeni sipariş verebilirsiniz. İnternet mağazamızdan satın aldığınız ürünlerin değişim işlemlerini sadece internet mağazamızda yapabilirsiniz. Değişim yapmak için önce ürün/ürünleri iade etmelisiniz. Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak iade gönderinizi yapabilirsiniz. Gönderinizi yaparken Faturanın altındaki iade bölümündeki ilgili kısımda bulunan İade tutarının hesabıma Alışveriş Çeki olarak tanımlanmasını istiyorum seçeneğini işaretleyiniz. İadeniz bize ulaşıp onaylandığında hesabınıza Alışveriş Çeki tanımlanır ve çekinizi kullanarak istediğiniz yeni ürünlerin siparişini verebilirsiniz. Hesabınıza girip İade Talebi bölümünde de iade tutarının hesabınıza Alışveriş Çeki olarak tanımlanmasını isteyebilirsiniz

İade ettiğim ürünlerin geri ödemesi nasıl yapılıyor?

- İade işleminiz onaylandığında kargo bedeli hariç iade tutarının geri ödemesi 2 ila 15 iş günü içerisinde ödeme şeklinize göre yapılır. Gönderi hizmeti gerçekleştiği için kargo bedeli iade edilmez.

 

Sitemize üye iseniz, iade tutarının hesabınıza Alışveriş Çeki olarak tanımlanmasını isteyebilirsiniz. Bu şekilde değişim amaçlı iade yaptıysanız veya iade tutarınızı daha sonraki alışverişlerinizde kullanmak istiyorsanız Alışveriş Çekinizi kullanarak ödeme ve yeni satın alma işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Üye olmadan sipariş verdiyseniz hesabınız olmadığı için Alışveriş Çeki tanımlanamaz.

 

Kredi kartıyla ödeme yaptıysanız iade tutarı işlemi gerçekleştirdiğiniz kredi kartına iade edilmek üzere bankanıza bildirilir. Kredi kartıyla Taksitli ödeme yaptıysanız bankanız geri ödemeleri taksitli bir şekilde kredi kartı ekstrenize yansıtabilir ve bu süreçte şirketimizin tasarrufu yoktur.

 

Banka havalesi veya kapıda nakit yöntemiyle ödeme yaptıysanız iade tutarı hesabınıza banka havalesi yoluyla gönderilir. İade bedelinin gönderileceği banka hesap sahibinin faturanın düzenlendiği kişi olması gerekir.

 

Banka havalesi veya kapıda nakit yöntemiyle ödeme yaptığınız bir siparişi iade ediyorsanız Banka ,Hesap Sahibi ve IBAN bilgilerinizi faturanın altındaki iade bölümüne yazarak bize iletmenizi rica ederiz.

 

İletmediyseniz geri ödeme işlemini gerçekleştirmek için müşteri hizmetleri yetkilisi tarafından e-posta yoluyla hesap bilgileriniz istenir.

 

İade ödemesi aşamasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde 0212 638 88 88 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzu hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

 

Fiziksel mağazalarımızdan iade veya değişim yapabilir miyim?

- İnternet mağazamızdan satın aldığınız ürünlerin iade ve değişim işlemlerini sadece internet mağazamızda yapabilirsiniz.

 

Yurtiçi Kargo ile ücretsiz iade kodu ---------- olarak iade gönderinizi yapabilirsiniz.